Umutlar artıyor

Ligde beş haftalık galibiyet özlemine Akhisar Belediyespor maçıyla son veren Adanaspor taraftarsız gecede büyük bir sevinç yaşadı, ligde kalma yolunda önemli bir engeli aştı

Umutlar artıyor
Spor Toto Süper Lig'de 5 maçtır galibiyet yüzü göremeyen Adanaspor, evinde Akhisar Belediyespor'u Magaye ve Ahmet Dereli'nin golleriyle 2-1 mağlup ederek üzerindeki kara bulutları dağıttı. Taraftarsız gecede galibiyet özlemine son veren turuncu- beyazlı takımın futbolcuları büyük bir sevinç yaşarken, Adanaspor puanını 20'ye çıkararak ligde kalma yolunda umutlarını artırdı.

"LİGDE KALACAĞIZ"
Teknik direktör Levent Şahin, en iyi sonuçları alıp takımı ligde tutmaya çalışacaklarını belirtti. Şahin, "Gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum. Maçta dönem dönem iyi oynadık. Sadece bazı bölümlerde iyi oynamadık. Bu maçta bizim için önemliydi. Haftalar sonra galip gelmek oyuncular üzerindeki baskıyı azalttı" dedi.

'TARAFTAR RENK KATAR'
"Geçen hafta 30 puana ortaktık, şimdi de 27 puana ortağız" diye konuşan Şahin, "En iyi sonuçları alıp takımı ligde tutmaya çalışacağız. Maç içinde bir gerginlik oldu, rakip puan alsa fark açılacaktı. Bu maçı unutup iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Bana göre hiç bir maç seyircisiz oynanmamalı. Seyirci oyunu güzelleştiren, renk katan en önemli faktör diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN