Çelikcan tekstil işçileriyle buluştu

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir ilçesinde faaliyet gösteren tekstil atölyelerini ziyaret ederek işçilerle sohbet etti

Çelikcan tekstil işçileriyle buluştu
Yüreğir belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir'de faaliyet gösteren tekstil atölyelerinde çalışan işçilerle buluşarak sohbet etti. Emekleriyle ekonomiye değer katan, üreten insanlara her zaman saygı duyduklarını belirten Başkan Çelikcan, "AK Parti'nin iktidara geldiği günden bu yana Türkiye istikrara kavuştu. İstikrar üreten bir sistem için 16 Nisan'da evet demeliyiz" dedi. AK Parti iktidarından önceki iktidarlarda vatandaşların şeker, çay, yağ, ekmek, tüp kuyruklarında beklediğini bildiren Başkan Çelikcan, "Bir kriz olduğu zaman vatandaşımızın cebinde bulunan paranın yarısı buhar olup uçardı. Dolar bir anda 2 katına çıktı vatandaşın elindeki para da yarıya düştü. 3 kuruş için IMF'ye yalvarır olduk. Ülkemiz çok şükür bu günleri AK Parti iktidarı ile bitirdi" diye konuştu.

"EVET DEMELİYİZ"
Referandumdan 'evet' çıkmasıyla istikrarın süreceğini ifade eden Başkan Çelikcan, "Ülkemizin daha hızlı karar alması, yatırımları daha hızlı yapması, istikrar için, darbelere karşı, oligarşik bürokrasiye dur demek için 16 Nisan'da 'evet' demeliyiz şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN