Kahramanmaraş’tan kardeş kente yardım

Kahramanmaraş’tan kardeş kente yardım
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç, Ağrı Valisi Musa Işın'ın Ağrı Belediyesi'ne kayyum olarak atanmasının ardından kardeş belediye ilan ettiği Ağrı Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Erkoç, A takımı çalışma arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Ağrı için önemli projelerle gitti.

Ağrı'yı görünce üzüldüğünü kaydeden Başkan Fatih Erkoç, "Belediyecilik anlamında bir planlama yapılmamış. Son 3 yılda herhangi bir çalışma olmamış. Yapılan parkların bile bakım onarımı yapılmamış. Ağrı'nın bugünkü resmini çeksinler bir de sonbahardaki halini görsünler. Neler olacağını görecekler. İnşallah gerekli çalışmaları beraberce yapacağız" şeklinde konuştu.

PROJELER
Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, "Çok kısa sürede, kısa, orta ve uzun vadede proje ve hizmetlerin yapılabilmesi için hükümetimizin desteğiyle ciddi bir gayretin içindeyiz. Sayın Erkoç ve ekibi, yapılan saha çalışmalarından sonra hazırlanan projelerle birlikte Ağrı'ya geldi. İnşallah biz de getirdikleri projeleri en kısa zamanda tahakkuk ettireceğiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN