Magaye güvenİyor

Galatasaray maçına odaklanan Kaplan’ın siyahi oyuncusu Magaye Gueye: Bu takımın ligde kalmayı hak ediyor. Galatasaray maçında bunu futbolumuzla göstereceğiz

Magaye güvenİyor
Adanaspor, Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarında sona geldi. Teknik direktör Levent Şahin yönetiminde gerçekleştirilen son antrenman neşeli geçti. Golcü futbolcusu Magaye Gueye, Galatasaray maçından en büyük beklentilerinin ne olursa olsun iyi bir sonuç almak olduğunu belirtti. Galatasaray'ın zaman zaman üçlü savunma yaptığına dikkat çeken Magaye, "Saha içinde diziliş çok önemli değil. Önemli olan ne yaptığınız ve ne yapmaya çalıştığınız. Dolayısıyla Galatasaray'ın nasıl oynayacağı, nasıl pozisyon alacağı değil, bizim neler yapabileceğimiz neler yapmak isteyeceğimiz önemli" şeklinde konuştu.
Magaye, ligde kalma mücadelesiyle ilgili olarak da konuştu. Siyahi oyuncu, "İnsanların çıkma ya da düşme hakkında ne düşündüğü ya da ne söylediği çok önemli değil. Çünkü ben, bizim takımımızın iyi futbol oynadığını, iyi şeyler göstermeye çalıştığını biliyorum. Bu takımın ligde kalmayı hak ettiğinden yüzde yüz eminim. Dolayısıyla bizim matematiksel olarak şansımız hâlâ var" diye konuştu. .
BİZE ULAŞIN