Muhtarlara sertifika

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, “Muhtarlarımız bizlerin gözü kulağıdır, elimiz kolumuzdur. Bir gövdenin organları gibidir” dedi

Muhtarlara sertifika
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin muhtarlara yönelik yürüttüğü millet akademisi eğitimini tamamlayan muhtarlara sertifikaları törenle verildi. Muhtarların kendilerinin mesai arkadaşı olduğunu vurgulayan Başkan Fatih Mehmet Erkoç, "Muhtarlar bizlerin gözü kulağıdır, elimiz kolumuzdur. Bir gövdenin organları gibidir. Mahallelerinizde yaşayan ihtiyaç sahibi insanlar varsa lütfen bizlere bunu bildirin. Mahallelerinizin sıkıntılarını çözmek elbette bizim görevimiz" dedi.

ANAHTAR MİLLETİN CEBİNDE
Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğine işaret eden Başkan Erkoç: "Biliyorsunuz ülkemiz şu anda önemli bir süreçten geçiyor. 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması ülkemizde bir dönüm noktası olacak. Şu andaki mevcut parlamenter sistem iyice tıkanmış durumda. Yıllardır koalisyon hükümetleri döneminde ülkemiz çok enerji kaybetti, ekonomik gelir kaybetti. Mevcut parlamenter sistem değişecek ve yeni sistemde anahtar milletin cebinde olacak. Hükümeti siz kuracaksınız" diye konuştu.

KARDEŞ ŞEHİR
Kardeş şehir Ağrı Belediyesi ile ortak çalışma başlattıklarını anımsatan Başkan Erkoç, şöyle konuştu; "Geçen gün Ağrı'ya gittik. Biliyorsunuz Ağrı Belediyesi'ne kayyum atandı ve bizim de ortak çalışmamız söylendi. Şehir resmen harap olmuş, hiç hizmet üretilmemiş. Bu milletin parası çar-çur edilmiş. Büyükşehir Belediyesi olarak orada bir takım çalışmalar yapacağız. Bu vatanın her tarafı bizim toprağımız. Nerede ne hizmet eksiği varsa biz bunu yapacağız."
BİZE ULAŞIN