Gelecek için güçlü Türkiye

AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, gelecek nesiller için güçlü bir Türkiye bırakmak adına 16 Nisan’da evet mührünü vurmaları gerektiğini söyledi

Gelecek için güçlü Türkiye
AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti ilçe teşkilatının organize ettiği mitinge AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, MHP'li Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, AK Parti ve MHP İlçe başkanları katıldı. "Mesele memleket meselesi olduğu zaman 80 milyon olarak bir ve beraber hareket eden bir toplumuz" diyen Sarı, "16 Nisan'da Türkiye'nin bekası için sandığa gideceğiz, belki de gittiğimiz en önemli seçim bu olacak, çünkü Türkiye'nin siyasi tarihini değiştirecek bir kararı evet mührünü basarak vermiş olacağız. Güçlü bir yönetim sistemiyle birlikte bundan sonra uzun vadeli hedefler yapan, 2023 - 2071 hedefine doğru daha hızlı büyüyen bir Türkiye inşallah gelecek nesillerimize hediye edilecek" dedi.

GELECEK NESİLLER
Milletvekili Sarı şöyle konuştu: Bu ne AK Parti, ne de Milliyetçi Hareket meselesi. Bu Türkiye'nin meselesi. Biz siyasi istikrarın olmadığı bir Türkiye'de gelecek nesillerimizi yaşatmak istemiyoruz. Türk siyasi tarihine dönüp baktığımızda, genel başkanlık, başbakanlık, cumhurbaşkanlığı yapmış olan rahmetli Menderes'inden Turgut Özal'ına, Erbakan'ından Alparslan Türkeş'ine, Muhsin Yazıcıoğlu'ndan Süleyman Demirel'ine yönetim kadrosunun başında bulunmuş olan, yani idarenin başına geçmiş olan herkes Türkiye'de bir yönetim sistemi değişikliğinin gerekli olduğunu ifade etmişlerdir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN