Güzel günler

Osmanlıspor maçını kazanarak ligde kalma yolunda önemli bir üç puan alan Gaziantepspor keyifli. Teknik direktör Bülent Uygun, “Daha güzel günlere emin adımlarla ilerliyoruz” dedi

Güzel günler
Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ederek kümede kalma adına önemli bir galibiyet alan Gaziantepspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, "Gaziantepspor olarak çok daha güzel günlere emin adımlarla ilerliyoruz" dedi. Uygun, bulundukları süreçte birçok sıkıntıyla mücadele ettiklerini belirterek, "Takım olarak ayağa kalkmak için birçok kez başarı elde etsek de bazen hakem hatalarından bazen de ortamın bize sağladığı olanaksızlıklardan dolayı mağlubiyetler yaşadık" dedi.

"YANIMIZDA OLSUNLAR"
"Gaziantepspor olarak çok daha güzel günlere emin adımlarla ilerliyoruz" diye konuşan Uygun, futbolcularının bu zorlu süreçte fedakarlıklar yaptığını ve onlarla gurur duyduğunu dile getirdi. Uygun, "Hepsini tebrik ediyorum. Daha önümüzde başarmamız gereken çok önemli 9 maçımız var. Onları da futbol adına en iyi şekilde oynayacağız. Hem bireysel yeteneklerimizi sergileyeceğiz hem de bizi izleyenlere keyif verecek şekilde mücadelemize devam edeceğiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN