Adana için yol haritası oluştu

Adana’da düzenlenen ‘Üreten Türkiye Toplantısı’nı değerlendiren Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, “Toplantıda Adana için yol haritası oluşturuldu” dedi

Adana için yol haritası oluştu
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkan Vekili ve Çukurova Genç İşadamları Derneği Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 'Üreten Türkiye Toplantısı'nın Adana'ya katkı vereceğini belirterek, "Bu toplantıda Adana için doğru ve güzel değerlendirmeler yapıldı. Raporlaştırılıp, sonucunun bildirilmesini heyecanla bekliyoruz" dedi. TOBB'un Gümrük ve Ticaret Bakanlığı işbirliği ile düzenlediği 'Üreten Türkiye Konuşuyor' toplantısına, Çukurova GİAD üyeleri de büyük destek verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla TÜYAP Fuar Alanı'nda yapılan toplantıya TÜGİK adına TÜGİK Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya katıldı.

HER KESİM BULUŞTU
Toplantıyı değerlendiren Ömer Faruk Sakarya, kamu, bürokrasi, iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve kanaat önderlerini buluşturan toplantının Adana'daki tüm önemli isimleri ve bölümleri bir araya getirdiğini vurguladı. Sakarya, "Önümüze gelen ankette sorulan her soruya verilen cevaplar ve tartışmalar Adana için yol haritası oluşturabilecek sonucu ortaya çıkardı" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN