Kaplan’ın gücü Aslan’a yetmedi

Galatasaray’a farklı mağlup olan Adanaspor’un yüzü gülmüyor. Teknik direktör Şahin, “12 dakika içinde 3 gol olunca, tüm oyun anlayışımız bozuldu. Bu maçı unutup önümüze bakmalıyız” dedi

Kaplan’ın gücü Aslan’a yetmedi
Adanaspor'da işler iyi gitmiyor. Spor Toto Süper Lig'in 26. hafta kapanış mücadelesinde deplasmanda Galatasaray'a 4-0 gibi bir skorla mağlup olan Adanaspor'un teknik direktörü Levent Şahin, ilk golü yiyene kadar oyun anlayışı ve düzeninin istedikleri gibi olduğunu belirtti. Şahin, "İlk yarı, 1-0 geride de olsak istediğimiz bir oyun anlayışıyla tamamlandı. İkinci devre 12 dakika içinde 3 gol olunca, tüm oyun anlayışımız bozuldu" diye konuştu. Maçı 4-0 kaybetmelerine rağmen oynamak isteyen ve reaksiyon veren bir oyuncu grubu olduğunu anlatan teknik adam Şahin, "Ligde kalan süreç çok önemli. Önümüzde 8 maç var. Matematiksel olarak ligde kalma iddiamız olduğu sürece, biz bu işi bırakmayacağız. Ben takımıma güveniyorum. Bu mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu dakikadan sonra bu karşılaşmayı unutup önümüzdeki maçlara bakmak zorundayız" dedi.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ
Levent Şahin, "Benim olmadığım dönemde, takımda beraber çalıştığım arkadaşlarım var. Oyuncularım, bana duydukları kadar onlara da saygı duyuyorlar. Herkes işini yapıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN