Prim çağrısı

Avukat Murat Altındere, Mersin İdmanyurdu teknik heyeti ve futbolcuların “Bize sahip çıkın” çağrısına duyarsız kalmadı

Prim çağrısı
Ligde kalmak için büyük mücadele veren Mersin İdmanyurdu geride kalan maçlarını kazanarak taraftarlarının yüreğine su serpmek istiyor. Şanlıurfa galibiyeti sonrasında bir açıklama yapan teknik heyet ve futbolcuların "Bize maddi-manevi destek verin" çağrısına kulak veren Mersin Barosu avukatlarından eski MİY Basın Sözcüsü Murat Altındere, "Bu takım bizim, bu futbolcular bizim. Ben bundan sonraki alınacak galibiyetler için prim kampanyasını başlatıyorum. Prim havuzuna 50 bin TL koyuyorum" diyerek tüm iş adamlarını, odaları, dernekleri desteğe çağırdı.

"BU ÇAĞRI ÖNEMLİ"
Teknik direktör Levent Eriş ve oyuncuların Şanlıurfa galibiyeti sonrasında yaptığı çağrının çok önemli olduğunu belirten Avukat Murat Altındere, twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi: Teknik direktör ve futbolcuların destek isyanı çok önemli. Buna duyarsız kalmayalım. Herkes kendi şartlarına göre prim belirlesin."

FORMA HEDİYE ETTİ
Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Mahmut Karak ve yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ı ziyaret ederek, Şanlıurfaspor galibiyetiyle camiada esmeye başlayan olumlu havanın umutları artırdığını anlattı. Başkan Karak ve yöneticiler, Başkan Kocamaz'a isminin yazıldığı Mersin İdmanyurdu forması ve çeşitli hediyeler verdi. Başkan Kocamaz'a verdiği destek için teşekkür eden Başkan Karak, bu zor süreçte kendilerini yalnız bırakmamasını istedi. Başkan Kocamaz da kulübün her zaman yanında olduğunu belirtti.
BİZE ULAŞIN