HKÜ’den belediye personeline eğitim

Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile ‘Yerel Yönetimlerin Geliştirilmesi’ işbirliği protokolü imzalayan Dulkadiroğlu Belediyesi’nin personeline verilen eğitimler tamamlandı

HKÜ’den belediye personeline eğitim
Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu Belediyesi'nin Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile başlattığı "Yerel Yönetimlerin Geliştirilmesi, Ar-Ge ve İnovasyon Süreçlerinin Oluşturulması" projesi kapsamında verilen personel eğitimi tamamlandı. Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında Dulkadiroğlu Belediyesi'nin bölgesine daha kaliteli bir hizmet sunmasının amaçlandığı belirtildi.

ÖZEL PROJELER
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, projenin verimli geçtiğini, belediye olarak daha fazla tecrübeye ihtiyaç duyduklarını ve bu kapsamda da Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile işbirliği yaptıklarını belirti. Daha farklı ve özel projeler geliştirmek amacı ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile protokol imzaladıklarını hatırlatan Okay, sözlerine şöyle devam etti:

700 PERSONEL
"Üç ay önce başlayan eğitimde yaklaşık 700 personelimiz HKÜ'den gelen öğretim görevlileri tarafından eğitime tabi tutuldu. Bunun yanı sıra bölgemizdeki eksikliklerin tespiti konusunda da üniversitemiz özel bir çalışma yürütmektedir. Bu projeleri kısa sürede yapabilme adına özel bir gayretimiz söz konusudur. Dar imkanlarla hizmet etmeye çalışıyoruz. Tüm bunlara rağmen her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz."
BİZE ULAŞIN