Uğur getirsin

Çaykur Rizespor maçına odaklanan Adanaspor, yeni takım otobüsünü teslim aldı. Kulüp Başkanı Bayram Akgül, “İnşallah bize uğur getirir” dedi

Uğur getirsin
Yarın sahasında Çaykur Rizespor ile çok önemli bir 90 dakikaya çıkacak olan Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Adanaspor, hazırlıklarında sona gelirken TEMSA'nın ürettiği yeni takım otobüsünü de teslim aldı. Teknik direktör Levent Şahin, Çaykur Rizespor ile çok önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "Bu bizim kader maçımız" dedi.

AKGÜL BİLGİ ALDI
Osman Yereşen Tesisleri'nde gerçekleşen çalışmayı Kulüp Başkanı Bayram Akgül ile yöneticiler tam kadro izledi. Antrenman sonrasında takım hakkında teknik direktör Şahin'den bilgi alan Akgül, futbolcularıyla da sohbet etti. Genç defans oyuncusu Emre Uğur Uruç, final niteliğinde bir maça çıkacaklarını belirterek, "Şartlar ne olursa olsun, tek hedefimiz galibiyet olacak" dedi. Takımın Brezilyalı defans yıldızı Didi ise Çaykur Rizespor maçından 3 puan alacaklarına inandığını söyledi. Didi, "Zor bir maç olacak. Çaykur Rizespor ile hemen hemen aynı durumdayız. İki takım da sahada elinden geleni yapacak. Ama bizim daha fazlasını yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çıkışa geçmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

ANAHTARI ALDILAR
Bu arada turuncu-beyazlı ekip Temsa Showroom'unda yeni otobüsünü törenle aldı. Başkan Bayram Akgül, teknik heyet ve futbolcuların tam kadro bulunduğu teslim töreninde Akgül otobüsün anahtarını TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik'in elinden aldı. Akgül, "Türkiye'nin köklü firmalarından TEMSA'nın bu güzel jesti beni çok mutlu etti. İnşallah bu otobüs bize uğur getirir" dedi.
BİZE ULAŞIN