Tek düşüncemiz Giresunspor maçı

Eskişehir deplasmanından üç puanla dönen Demirspor, play-off yarışını sürdürdü. Teknik direktör Engin İpekoğlu “Şu anda tek düşüncemiz Giresunspor maçı” dedi

Tek düşüncemiz Giresunspor maçı
TFF 1. Lig'in 27. haftasında Eskişehirspor'u 4-2 mağlup ederek play-off yarışını bırakmayan Adana Demirspor'un yüzü gülüyor. Teknik direktör Engin İpekoğlu, rakip karşısında iyi bir futbol ortaya koyduklarını belirtti. İpekoğlu, oyuncuların inanç ve dirençle maçı devam ettirdiklerini ifade ederek, "Geçen haftalarda da, geçen haftaki söylemimizde de, aynı şeyleri söyledik. İyi oynuyoruz, bir türlü 3 puana yansıtamıyoruz diyorduk. Eskişehir karşısında üzerimizdeki stresi attık" dedi.
Engin İpekoğlu hedeflerinin play-off olduğunu bu yarışı sonuna kadar sürdüreceklerini belirterek, "İyi oyunculardan kurulu bir takımız. Bunu Eskişehirspor karşısında bir kez daha gördüm. Oyuncularıma inanıyorum. Bu maçı unutup şu dakikadan itibaren bütün dikkatimizi sahamızda konuk edeceğimiz Giresunspor maçına vermeliyiz. Kazanıp yolumuza devam edeceğiz" dedi. Bu arada mavi-lacivertli ekip dünü izinli olarak geçirdi.
BİZE ULAŞIN