Gelen çiçekler kadın polislere

Düzenlenen kokteylde meslektaşlarının polis haftasını kutlayan Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, kendisine getirilen çiçekleri kadın polislere vererek bu anlamda büyük bir jest yaptı

Gelen çiçekler kadın polislere
Emniyet Teşkilatı'nın 172'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, makam odasında kabul ettiği meslektaşlarının polis haftasını kutladı. Ziyaretlerinin ardından Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen mini kokteyle katılan Emniyet Müdürü Osman, kendisine getirilen çiçekleri kadın polislere vererek jest yaptı. Törene katılan polislerle sohbet eden, taleplerini dinleyen Emniyet Müdürü Osman Ak, daha sonra meslektaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Yıl boyunca yoğun tempoda çalışan polisler, kokteyl sırasında sohbet edip yorgunluklarını attı. Adana halkının huzur ve güvenini sağlamak için 24 saat görev başında olan polisler, çalışma şartlarının kolaylaştırılması için gayret gösteren Emniyet Müdürü Osman Ak ile birim amirlerine teşekkür etti.

DEMİRTAŞ'A ZİYARET
Öte yandan Emniyet Müdürü Osman Ak beraberinde emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mahmut Demirtaş, toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz canla başla ve fedakârca görev yapan emniyet teşkilatının tüm mensuplarına teşekkür ederek, "Nice huzurlu, mutlu ve müreffeh bayramlarda bir arada olmak dileğiyle" dedi.
BİZE ULAŞIN