Başkan Seyfi Dingil yetimleri sevindirdi

İskenderun Belediyesi ile Hatay İnsani Yardım Derneği tarafından ‘Yetim Dayanışma Günleri’ dolayısıyla Down Cafe’de etkinlik düzenlendi

Başkan Seyfi Dingil yetimleri sevindirdi
'Yetim Dayanışma Günleri' dolayısıyla İskenderun Belediyesi ile Hatay İnsani Yardım Derneği tarafından Down Cafe'de program düzenlendi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Sizler bizim evlatlarımızsınız. Ne ihtiyacınız, ne derdiniz var ise her zaman yanınızdayım. İnşallah gelecek sene de büyük bir etkinlikle Hatay'ın 15 ilçesiyle birlikte güzel bir program yaparız" dedi.

ACI VE ISTIRAP DÜNYASI
Hatay İnsani Yardım Derneği Başkanı Ahmet Yetim, "İnsanlık şu anda savaş halinde, acı ve ıstırap dolu bir dünyada yaşıyoruz. Bizler de Hatay İHH olarak İskenderun'daki yetimler ve ailelerini sevindirmek amacıyla, İskenderun Belediyesi ile birlikte Down Cafe'de bir program düzenledik. Bu güzel ortamı sağladığından dolayı Belediye Başkanımız Seyfi Dingil'e teşekkür ediyorum" dedi.

YETİMLERİN YANINDAYIZ
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum" diyerek her zaman yetim çocukların yanında olacağını söyledi. Konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil yetim çocuklara hediyeler verdi. Etkinlikte yetim çocuklara yemek ikramı yapılırken animasyon gösterileri de düzenlendi. Yetim çocuklar son olarak İskenderun Körfezi'nde tekne turu ile geziye çıktılar.
BİZE ULAŞIN