TÖBB’nin genel kurulu yapıldı

Türkiye Özel Okullar Birliği Yüksek İstişare Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Gökhan Bayboğan, “Eğitim dünyasına hizmet için çalışacağım” dedi

TÖBB’nin genel kurulu yapıldı
Çukurova'nın tek vakıf üniversitesi olan Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı ve Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, Türkiye Özel Okullar Birliği Yüksek İstişare Kurulu Başkan Yardımcılığı'na seçildi. Bugüne kadar bu göreve gelen en genç üye olma unvanını elde eden Gökhan Bayboğan, "İşlerimin yoğunluğu nedeniyle görev talep etmemiştim ancak yönetim kurulumuz beni bu onurlu göreve getirdi. Elimden geldiğince görevimi en iyi şekilde yapmaya ve eğitim dünyasına hizmet etmeye gayret edeceğim" dedi. İstanbul CVK Park Bosphorus Otel'de gerçekleşen, Türkiye'nin en köklü okulların üyesi olduğu Türkiye Özel Okullar Birliği'nin 34'üncü olağan genel kurul toplantısında Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Tavukçuoğlu Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı görevine seçilirken; Yüksek İstişare Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine ise Gökhan Bayboğan ile birlikte önceki yönetim kurulu eş başkanı Cem Gülan ve Özel Kültür Koleji - Kültür Üniversitesi'nden Ful Akıngüç Över seçildi.

ÇOK ONURLU BİR GÖREV
Genel kurulda Yüksek İstişare Kurulu Üyeliği görevine ise Onursal Başkan Dr. Rüstem Eyüpoğlu ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İrfan Erdoğan seçildi. Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Gökhan Bayboğan, Türkiye Özel Okullar Birliği Yüksek İstişare Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini en iyi şekilde yürütmek için Adana-İstanbul arasında mekik dokuyacağını belirterek, "Çok onurlu bir görev. Bana bu onurlu görevi layık gören tüm TÖOB üyelerinin tamamına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN