Güçlü Türkiye için önemli fırsat doğdu

Güçlü Türkiye için önemli fırsat doğdu
Referandum sonuçlarını değerlendiren Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, belirsizliklerin ortadan kalkmasıyla güçlü ve istikrarlı Türkiye için önemli bir fırsat doğduğunu söyledi. ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, oldukça yüksek bir katılımla gerçekleştirilen referandumda Türk milletinin sandıkta son sözü söylediğini ve güçlü hükümet modeline onay verdiğini belirtti.

KUVVETLİ YÖNETİM
Vatandaşların sandığa sahip çıktığını ve büyük bir katılım gösterdiğini söyleyen Başkan Kıvanç, "Herkes güçlü, istikrarlı, huzurlu bir Türkiye için inandığı şekilde oyunu kullanmış ve sonuçta değişim yolunda önemli bir karar verilmiştir. Bundan sonra önümüze bakmalı, kuvvetli yönetim modeliyle, el birliği içinde ülkemizi daha demokratik ve müreffeh bir noktaya taşımanın mücadelesi içinde olmalıyız" dedi.

ÜRETİM, İSTİHDAM
Türkiye'nin anayasa değişikliğiyle ilgili referandumu huzur ortamında geride bırakmasıyla iş dünyasının sorunlarının çözümüne odaklanılmasını beklediklerini belirten Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, "Yeni dönemde hep birlikte yatırım, üretim, ihracat ve istihdamın artmasına yönelik 2023 yılı hedeflerine ulaşılmasını sağlamamız gerekmektedir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN