Park Adana AVM kapılarını açıyor

Park Adana, mimarisi, şov havuzu, doğal şelaleleri, tematik eğlence merkezi, 12 salonlu sineması, peyzaj dokusu ve geniş çocuk oyun alanları ile eğlencenin ve alışverişin adresi olmayı hedefliyor

Park Adana AVM kapılarını açıyor
MT Gayrimenkul tarafından Adana'nın en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Park Adana AVM, 21 Nisan'da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan Park Adana AVM Adana'yı ilklerle de buluşturacak. Şık mimarisi ve kentin ilk şov havuzu, doğal şelaleleri, tematik eğlence merkezi, 12 salonlu sineması, peyzaj dokusu ve geniş çocuk oyun alanları ile eğlencenin de adresi olmayı hedefleyen Park Adana, ferah iç mekanlarıyla da keyifli bir atmosfer sunacak.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Park Adana, yaklaşık bin 500 kişiye doğrudan istihdam sağlayarak bu yönüyle de Adana'ya katma değer sağlarken şehrin merkezine yakınlığı ve rahat ulaşım alternatifleriyle Adanalılara en yakın alışveriş merkezi olacak. Park Adana, şehirle entegre özel parkları, ücretsiz çocuk oyun parkı, gece aydınlatma atmosferi ile, en keyifli alışveriş merkezi olacak. Park Adana; renkli korteji, muhteşem macera parkuru, müzik dinletileri, Enver Ertaş Show, çocuk atölyeleri ve sürpriz etkinlikleri ile renkli görüntülere sahne olacak. Park Adana, toplam 25 dönüm peyzaj alanı ve ücretsiz oyun parkları, şelaleleriyle alışveriş rahatlığının yanı sıra hayatın içerisine keyifli molalar katacak ferah bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj alanlarında Çukurova'nın iklimine uygun botanik türleriyle alışveriş zamanları keyifli bir botanik turuna dönüşecek. Şov havuzu ise Park Adana'ya özel olarak tasarlandı. Park Adana ziyaretçileri, müzik eşliğinde göz kamaştıran su, ışık ve ateşle dans eden havuz gösterilerini gün boyu izleyebilecekler. Açık otopark alanlarına kolaylıkla ulaşılabilirken, kapalı otopark alternatifiyle de alışveriş merkezine rahatlıkla geçilebilecek.
BİZE ULAŞIN