Adana Final’den VIP okul müjdesi

Final Eğitim Kurumları Final VIP Ortaokulu, Final VIP Anadolu ve Fen Lisesi ile şampiyonların yeni adresi olmaya hazırlanıyor

Adana Final’den VIP okul müjdesi
Final Eğitim Kurumları 2017 yılının müjdesini VIP okullarıyla verdi. 2017-2018 eğitim öğretim yılında Final; Final VIP Ortaokulu, Final VIP Anadolu ve Fen Lisesi ile şampiyonların yeni adresi olmak istiyor. 2017-2018 eğitim öğretim yılında yeniliklere imza atacaklarını belirten Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şevket Ertem, Türkiye'de ilk defa Adana'da VIP Okulları'yla eğitime yeni bir bakış açısı kazandıracaklarını söyledi. Uluslararası üniversitesi, kampüs okulları, temel liseleri, özel öğretim kurslarından sonra şimdi de Türkiye'de ilk defa VIP Okulları'yla eğitim alanında öncü olmayı sürdürdüklerini vurgulayan Ertem, Final VIP Okulları'nın, on kişilik sınıflarda, özel sınıf danışmanları ve rehberlik hizmetleriyle, öğrenciye özel programlarla, her hafta yapılacak olan, deneme ve tarama sınavlarıyla eğitime yeni bir soluk getireceğinin kaydetti.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL
Öğrencilerin VIP Okulları ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında tanışacağını anlatan Ertem, "Final, 37 yıldır olduğu gibi yine Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı medeniyet yolunda, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, laik, çağdaş, yaşadığı çevreye ve insanlığa duyarlı, evrensel değerlere sahip genç nesiller yetiştirmeye; Final VIP Okulları'yla yine Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin lise ve üniversitelerine öğrenci göndermeye devam edecek" dedi.
BİZE ULAŞIN