Gündoğdu 30 yaşında

Adana Gündoğdu Koleji, 1988 yılında başladığı eğitim yolculuğunda mezunları ile 30 bin kişilik büyük bir aileye dönüştü. AGK, 30’uncu yılını muhteşem bir programla kutlayacak

Gündoğdu 30 yaşında
Adana Gündoğdu Koleji'ni (AGK) 30 yıl kutlamaları heyecanı sardı. 1988 yılında başladığı eğitim yolculuğunda şuan mezunları ile 30 bin kişilik büyük bir aileye dönüşüp vakıflaşan AGK, 30'uncu yılını ve geleneksel mezunlar karnavalı buluşmasını 20 Mayıs Cumartesi günü Gündoğdu Koleji Kampusu'nda yapılacak muhteşem bir programla kutlayacak. Törende 5-10-15 ve 20'nci yılını dolduran mezunlar plaket ve beratlarını alacak.

RÜYA GİBİ TÖREN
AGK Meclis Mezunlar ve Toplum İlişkilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burhan Börü, kutlamaların coşkuyla geçmesi için tüm ayrıntılara özenle dikkat ettiklerini belirterek, "Öğrenci meclisimiz ve mezunlarımızla bu gecenin rüya gibi geçmesi için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz" dedi. Bu arada okul yönetimi, AGK'da uzun yıllardır görev alan emektarlarda yıllardır birlikte yürüdükleri yol arkadaşlarına 'vefa' göstererek onları da unutmayacak.
BİZE ULAŞIN