Arslan ailesinin en mutlu günü

Arslan ailesinin en mutlu günü

Mersin’in tanınmış işadamlarından Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, muhteşem bir düğün ile oğlu Mahmut Arslan’ı evlendirdi

  • Güney
  • Salı 03.05.2017
Mersin'in tanınmış iş adamlarından Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan'ın oğlu Mahmut Arslan düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Mahmut -Şeyda Arslan çiftinin düğün törenine siyaset ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Çiftin nikahını Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz kıydı. Nikah şahitliklerini ise Vali Özdemir Çakacak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı yaptı.

ALİŞAN KONSERİ
Mahmut -Şeyda Arslan çiftinin evlilik cüzdanını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker gelin Şeyma Arslan'a verdi. Evlilik kurumunun kutsallığını ve önemini belirten Eker, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah merasiminin ardından hayır duası okundu. Yenişehir Fuar Merkezinde gerçekleşen düğün, şarkıcı Alişan'ın sahneye çıkması ile gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.

KİMLER KATILDI
Düğüne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Vali Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, STK ve oda başkanları, iş insanları, Arslan ve Özçelik ailesinin yakınları ile davetliler katıldı.
BİZE ULAŞIN