Muhteşem gecede ödüllerini aldılar

Muhteşem gecede ödüllerini aldılar

Magazin dergisi Fashion VIP, cemiyet hayatının ‘en’lerini kuruluş gecesinde ödüllendirdi

  • Güney
  • Perşembe 12.05.2017
Adana'da 8 yıl önce yayın hayatına başlayan ve kısa sürede çok sevilen bir yayın organı haline gelen Fashion VIP Dergisi kuruluşunun 8'inci yılını görkemli bir törenle kutladı. Derginin imtiyaz sahibi Kurtar Çakın, Yazı İşleri Müdürü Kurtul Çakın ve yayın kadrosu, geceye katılan tüm konukları kapıda karşılayarak güzel bir ev sahipliği yaptı. Adana HiltonSA'da yapılan geceyi Adana, Mersin, Gaziantep ve Hatay'ın cemiyet yaşamının ünlü isimleri renklendirdi.

SABAH GÜNEY'E ÖDÜL
Sunuculuğunu Esin Parlak ile Kurtul Çakın'ın yaptığı gecede "Yılın Şıkları ve Özel Ödüller" sahiplerini buldu. İlk olarak şık çocuklara ödülleri verildi. Adana Emniyet Müdürü Osman Ak. Çocuklara ödüllerini verirken onların sevincine ortak oldu. SABAH Güney "Yılın En İyi Bölge İlavesi" ödülüne layık görüldü. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ödülü SABAH Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'na verdi. "Yılın Yerel Medya Gazetesi Ödülü"nü 5 Ocak Gazetesi alırken, imtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu'ya da ödülünü Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin verdi.

'YOLUMUZ UZUN'
Fashion VIP Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kurtul Çakın, 2009 yılının şubat ayında yayın hayatına Adana ile başlayan, ardından Mersin, Antakya, Gaziantep ve son olarak İstanbul'da da okurlarına ulaşan Fashion VIP Dergisi'nin ulusal boyutlarda bir dergi olduğunu belirterek, "Yayın hayatımızda 8 yılı geride bıraktık. Bugüne kadar hiç aksatmadan dergimizi okurlarımıza sunduk. Ekip olarak çok çalıştık, çok mücadele ettik ve sonunda başardık diye düşünüyorum. Ama hala gidecek çok yolumuz var" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN