Kahramanmaraş’a gençlik meclisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, “Gençlerimizin enerjisi ve sinerjisine her zaman ihtiyacımız var” dedi

Kahramanmaraş’a gençlik meclisi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 'Gençlik Meclisi' kuruldu. Büyükşehir Gençlik Meclisi Ali Çam başkanlığında 61 üyenin katılımı ile ilk toplantısını Büyükşehir Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, gençlerin fikirlerine önem verdiklerini belirterek, ülkenin geleceğinin inşası yolunda gençlerin enerjisine, sinerjisine ihtiyaç olduğunu anlattı.

TÜRKİYE'NİN SERMAYESİ
Türkiye'nin zengin yer altı ve yerüstü kaynakları olan bir ülke olmadığına ve en büyük sermayesinin beşeri sermaye olduğunu ifade eden Başkan Erkoç, "Türkiye'nin zengin petrol kaynakları, zengin altın madenleri yok. Bizim en büyük zenginliğimiz insanımız. Yani biz gençlerimizi donanımlı hale getirdiğimizde, görev ve sorumluluk verdiğimizde, fikirlerini önemsediğimizde göreceksiniz ki ülkede çok büyük bir sinerji oluşmuş, kaynaklar daha verimli hale gelmiş olacak" dedi.

?'GENÇLERE GÜVENİYORUZ'
15 Temmuz'da yaşanan olaylardan da bahseden Erkoç, şöyle devam etti: Ay yıldız ve al bayrağımız için ülkemiz için canını ortaya koyan gençlerimiz, şehitlerimiz var. 21 yaşında çağ açmış bir ecdadın torunlarıyız. Çok önemli başarılara imza atmış Çanakkale Destanı'nı yazanlar da sizlerden daha genç insanlardı. Kahramanmaraş kahramanlık destanını yazanlar da öyleydi. Onun için sizlere güveniyoruz. Buradaki edindiğiniz tecrübeleriniz inşallah sizler için referans olacak.
BİZE ULAŞIN