Ümitler tükendi

Ümitler tükendi

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray yenilgisinin ligde kalma ümitlerini sonlandırdığını ifade ederek, “Yapacak çok bir şey yok ama mücadelemiz devam edecek” dedi

  • Güney
  • Pazartesi 16.05.2017
Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Galatasaray'a evinde 2-1 yenilen Gaziantepspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, maçta yakaladıkları fırsatları kullanamadıklarını söyledi. Bülent Uygun, Galatasaray yenilgisinin ligde kalma ümitlerini sonlandırdığını ifade ederek, "Yapacak çok bir şey yok ama mücadelemiz devam edecek" dedi.

İNANMADILAR
Keyifli bir maç olduğunu anlatan Uygun, "Maçı izleyenler kesinlikle keyif almıştır. Herkes için güzel bir maçtı. Birçok net gol pozisyonuna girdik ama atamadık. Kazanmayı gerçekten çok istiyorduk ve bunun mücadelesini de verdik. Her anlamda öyle zor zamanlardan geçiyoruz ki. Tabii benim inandığım kadar başka insanlar da inansaydı, bu işi bitirirdik ama olmadı" dedi. "Hakem işin kaderiyle oynadı" diye konuşan teknik adam Uygun, "Açık açık eleştiriyorum. Sahadaki kazanma arzusu takdire değerdi. Takım, arkadaşları ölmesine rağmen çok iyi mücadele ettiler. Bundan sonra yolumuza devam edeceğiz. Büyük bir üzüntü yaşıyoruz. Böyle olmalıydı. Gaziantepspor çok büyük bir camia" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN