Merve hemşirenin dudağı iyileşiyor

Merve hemşirenin dudağı iyileşiyor

İnternette kendisini ‘estetik uzmanı’ olarak tanıtan kadın kuaförü Soner Gülnaz’a dudak silikonu yaptırdıktan sonra hayatı alt üst olan hemşire Merve Keleş’in sağlık durumu iyiye gidiyor

Adana'da, internette kendisini "estetik uzmanı" olarak tanıtan kadın kuaförü Soner Gülnaz'a dudak silikonu yaptırdıktan hayatı kabusa dönen ve hastanede tedavi altına alınan hemşire Merve Keleş'in (22) sağlık durumu iyiye gidiyor. Son halini sosyal medya hesaplarından paylaşan Merve Keleş, hastanede taburcu olacağı günü bekliyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Göğüs Hastalıkları Servisi'nde görevli hemşire Merve Keleş, doğuştan dudağının sol tarafındaki şekil bozukluğunu gidermek için kadın kuaförü Gökhan Gülnaz'a kalıcı dolgu yaptıktan sonra dünyası karardı. Dudağının enfeksiyon kapması sonucu Merve hemşire tanınmayacak duruma geldi.

"İNMEYE BAŞLADI"
Merve hemşirenin tedavisini üstlenen Çukurova Üniversitesi Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Yavuz, "Hastanın dudaklarına ne gibi bir madde konulduğunu saptamak için dudağında küçük bir tıbbi işlem yaptık. Şişen dudaklarının inmeye başladığı görülüyor. Durumu iyi ama dudağına ne gibi bir materyal konulduğunu saptamaya çalışıyoruz. Bunu saptadığımızda tam tedavi için ne yapılacağı belli olacak" dedi.
BİZE ULAŞIN