Kupamatik Yakın Doğu

Kupamatik Yakın Doğu

Avrupa Kupası ve Türkiye Kupası’nın ardından lig şampiyonluğunu da kazanan Yakın Doğu Üniversitesi büyük bir sevinç yaşıyor

  • Güney
  • Perşembe 19.05.2017
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 2016- 2017 sezonunu zirvede tamamlayan Yakın Doğu Üniversitesi, şampiyonluğun sevincini yaşıyor. Caferağa Spor Salonu'nda final serisinin 5. maçında Fenerbahçe'yi 76-75 yenerek şampiyonluğa ulaşan Yakın Doğu Üniversitesi, bu sezon üçüncü kupayı müzesine götürdü. Kulüp Başkanı Işık Eyigüngör, bu sezon üçüncü kupayı kazandıklarını belirterek, "Şampiyonluklar, birlik, beraberlik ve takım ruhuyla geldi" dedi. Fenerbahçe'nin de çok güzel bir oyun ortaya koyduğunu ve basketbol için güzel bir gün geçirdiklerini ifade eden Eyigüngör, "Çok mutluyum. Kızlarımıza, taraftarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.
Yakın Doğu Üniversitesi Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, şampiyonluktan ötürü tüm oyuncularını kutladığını söyledi. Oyuncularının müthiş bir mücadele sergilediğinin altını çizen Kalaycıoğlu, "Bu maçı pat diye kazanmadık. Biz bunları hak ettik. Gereken cevabı da sahada verdik" dedi. Kaptan Bahar Çağlar ise bu yola inandıklarını ve başardıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.
BİZE ULAŞIN