Başkan Çetin’in en mutlu günü

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 4 çocuğundan en büyüğü olan Ece Çetin’in nikâhını kıyarak, hayatının en mutlu gününü yaşadı

Başkan Çetin’in en mutlu günü
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaşamını Ogün Öztürk ile birleştiren kızı Ece Çetin'in nikâhını kıyarak, hayatının en mutlu gününü yaşadı. Başkan Çetin, "Bir babanın, kendi kızının nikâhını kıyması herkese nasip olmaz. Bunu bana geçtiğimiz aylarda kızının nikâhını kıyan Seyhan Belediye Başkanımız Zeydan Karalar önermişti. Ben de Zeydan Bey'in tavsiyesine uyarak, kızım Ece ile oğlumuz Ogün'ün nikâhını kıyacağım. Her gün 4-5 nikâh kıyıyorum ama bunun anlamı benim için çok büyük. Evlatlarıma mutluluklar diliyorum" dedi. Park Zirve Zaimoğlu Tesisleri'nde yapılan törende Ece-Ogün çiftinin nikâh şahitliklerini Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Seyit Torun, Erdal Aksünger, Eski Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Eski Genel Sekreter ve PM Üyesi Hakkı Süha Okay, CHP PM Üyesi ve Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar yaptı.

SİYASET VE İŞ DÜNYASI
Düğün törenine, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı AK Parti Adana Milletvekili Fatmagül Demet Sarı, CHP Adana Milletvekilleri İbrahim Özdiş ve Aydın Uslupehlivan, Adana Baro Başkanı Veli Küçük, bürokrasi, siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Gece geç saatlere kadar devam eden düğünü töreninde, Ece-Ogün Öztürk çiftinin yakınları ve dostları, ünlü sanatçı Onur Akın'ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı-türküler eşliğinde çok eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde Ayşe-Soner Çetin ile Gülten-Mikdat Öztürk, güzel bir ev sahipliği yaparak tüm konuklarla tek tek ilgilendiler.
BİZE ULAŞIN