Başkan Kadir Kara Ramazan çadırında

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte iftarını Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan çadırda açan Belediye Başkanı Kadir Kara, herkesin Ramazan ayını tebrik etti

Başkan Kadir Kara Ramazan çadırında
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, orucunu iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açıyor. Vatandaşlarla sohbet eden, onlarla dertleşen Başkan Kadir Kara, iftar çadırına gelemeyen vatandaşlari için hazırlanan yemekleri de eliyle dağıttı. Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan iftar çadırına vatandaşların büyük ilgi göstermesi Başkan Kadir Kara'yı çok mutlu ediyor. İlginin yo��un olduğu iftar çadırını gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kadir Kara, tüm vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti.

YARDIM KOLİLERİ
İftar çadırında zengini, fakiri hep birlikte iftar yaparak önemli bir sosyal dayanışma ve paylaşmanın ortaya çıktığını söyleyen Belediye Başkanı Kadir Kara; "İnancımızın ve sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak her yıl Ramazan ayında yaptığımız gibi bu Ramazan'da da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza değişik yardımlarda bunuyoruz. Gündüz saatlerinde iftar çadırına gelemeyen vatandaşlarımıza sıcak yemek yardımı yapıyoruz. Gıda kolisi yardımlarımızı sürdüreceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN