Şimşek uçacak

29 milyon lira borcu olan Adana Demirspor’un yeni başkanı Mehmet Gökoğlu, “Güçlü bir Adana Demirspor inşa etmenin vakti çoktan geldi” dedi

Şimşek uçacak
TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un olağanüstü genel kurulunda 228 üyeden 191'inin oyunu alarak başkanlığa seçilen Mehmet Gökoğlu, bayrağı daha ileriye taşıyacaklarını belirtti. 29 milyon lira borcu bulunan mavi – lacivertli ekibin yeni başkanı Gökoğlu, transfer ve hoca arayışı için henüz erken olduğunu ifade ederek, "Teknik ekip ve yönetim kuruluyla tartışarak elimizden gelenin en iyisini hep beraber yapacağız" dedi.

YÜKSEK FİYATA HAYIR
Yüksek rakamlı transfer yapmayacaklarının altını çizen Mehmet Gökoğlu, "Herkes rahat olsun. Biz yönetim kurulumuzla beraberliği yakaladık: Adana birleşti, taraftarlar da birleşerek, bütün sorunları beraber aşacağız. Bu kulüp bizim. Milli takım haricinde Adana Demirspor'un mavi-lacivertli renklerinden başka renk tanımıyorum" diye konuştu. Taraftarın beklentilerinin farkında olduklarını da söyleyen Başkan Gökoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz kalıcı sorunlara kalıcı çözümler getirip istikrar ve güven ortamını yakalayacağız. İlk hedefimiz camia içinde birlik ve beraberliği sağlamaktır. Artık tek ses olmanın, hep birlikte güçlü bir Adana Demirspor inşa etmenin vakti gelmiştir. Biz ekip olarak şeffaf, kurumsal, vizyoner bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Taraftarımızla elele verip güçlü Adana Demirspor'u inşa edeceğiz."

YÖNETİMDE GÜÇLÜ İSİMLER
Başkan Mehmet Gökoğlu'nun listesi şu isimlerden oluştu: Şentürk Çalık, Aziz Kaya, Ümit Onatça, Engin İpek, Şerif Güler, Aziz Can Eken, Mehmet Yalçın, Levent Duyuler, İmam Gazali Hıradağı, Casim Korkmaz, Murat Çardak, Kazım Bozan, İsmail Tanrıverdi, Mustafa Selek, Önder Kaypak, İzzettin Turgut, Mustafa İzgioğlu, İsa Tuzcu, Ahmet Yarar ve Kayhan Dağdanaşar.
BİZE ULAŞIN