Uyuşturucu evi cephanelik gibi

Adana’da uyuşturucu operasyonu düzenlenen bir evde 8 pompalı tüfek, biri otomatik 3 tabanca ele geçirildi. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı

Uyuşturucu evi cephanelik gibi
Adana'da polis bir eve düzenlediği baskında 8 pompalı tüfek, 1'i otomatik 3 tabanca ele geçirdi. Operasyon sırasında kaçmaya çalışan 6 kişi polis tarafından etkisiz hale getirildi. Olay merkez Seyhan ilçesi Barbaros Mahallesi'nde meydana geldi. Bir evde uyuşturucu olduğu yönünde ihbar alan Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Özel harekat polislerinin de katılımıyla eve şok baskın düzenlendi. Kapı koçbaşıyla kırılarak eve girilirken, 3 kişi dama çıkarak kaçmaya çalıştı.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİLER
Ancak evin çevresi polisler tarafından kuşatıldığı için Turan E. (26), Ayhan B. (32), Ahmet K. (24), Diyadin B. (34), H.E. (16) ve Tufan Y. (24) yere yatırılıp elleri kelepçelenerek etkisiz hale getirildi. Zanlılardan biri polis merkezine götürülürken "Çek düşmanlarımız yakışıklı görsün" diye tepki gösterdi. Daha sonra polis evde hassas burunlu "Şans" isimli narkotik köpeğiyle arama yaptı. Aramada 18 gram esrar bulundu. Ayrıca evde 8 pompalı tüfek ile 1'i otomatik 3 tabanca ele geçirildi.
BİZE ULAŞIN