SANKO bir asırlık geleneği bozmadı

SANKO Holding yönetimi tarafından çalışanlarına yönelik bir asrı aşkın süredir devam ettirilen iftar yemeğine katılım yüksek oldu

SANKO bir asırlık geleneği bozmadı
SANKO Holding bir asrı aşkın süredir devam ettirdiği iftar yemeklerinde bu yıl da çalışanlarıyla bir araya geldi. Süper Film Ambalaj, Sanko Havlu, Gaziantep Ytong ve Sanko Tekstil çalışanları için düzenlenen iftar yemeğine, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan ve Cengiz Konukoğlu ile TEKSİF Şube Başkanı Nuri Bay da katıldı.

PAYLAŞMAK MUTLULUKTUR
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, "Paylaşmak mutluluktur anlayışı ile düzenlediğimiz geleneksel iftar yemekleri, Konukoğlu Ailesi'nin olmazsa olmazı, SANKO Ailesi'nin kucaklaşma, kaynaşma günüdür. Temeli 1904 yılına dayanan SANKO'yu hep birlikte bugünlere getirdiğimiz ve ailemizin fertleri olarak gördüğümüz sizlere teşekkür ediyorum" dedi. İftar yemeği sırasında, SANKO bünyesinde 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket ve altın ile yapılan çekilişi kazanan şanslı çalışanlara 5 tam, 5 yarım altın armağan edildi. SANKO Holding'in Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği iftar yemeklerine, Türkiye genelindeki şirketlerde istihdam edilen 14 bin dolayındaki çalışan katılacak.
BİZE ULAŞIN