Sırrıberk ARSLAN: Hep birlikte yeni hedeflere

Cumhurbaşkanımızın kurucusu olduğu partisinin başına geçmesiyle güzel ülkemde yeni atılım döneminin başlamasına ramak kaldı.
Yokluk ve yoksulluktan aldığı Türkiye'yi bugünlere taşıyan o ruh, yani 2004'lerin ruhu eli kulağında, yeniden başlayacak.
Sayın Erdoğan'ın Genel Başkan olması ile parti çatısı yeniden şekillendirildi. Şimdi kollar sıvandı. Parti teşkilatlarında ceplerdeki paraya ve kartvizitlerdeki unvanlara bakılmadan, sadece bedeni memleket aşkıyla yoğrulup yoğrulmadığına bakılarak listeler hazırlanacak.
Bu tür listeler AK Parti Genel Merkezi'nin onayından geçecek ki, zaten Sayın Cumhurbaşkanı 15 Temmuz'da yaşadıklarını son nefesine kadar unutmayacağı için, sadece il değil ilçe teşkilatlarının listelerine kadar müdahil olacak inşallah.
Dolayısıyla bu cefakâr ve fedakar halkın lehinde olacak insanların görev yapacağı parti teşkilatlarında takiyeciler, riyakarlar, her bedene beyit düzenler, her gördüğüne yalananlar değil; başta bulunduğu şehrin, sonra ülkesinin, insanının huzur ve refahı için 'Ne yapabilirim' sorusuyla kafasını meşgul eden insanlar görev alacak diye umut ediyorum.
15 Temmuz gecesi sırra kadem basanlar,
Ortalık süt liman olup, darbecilerin beli kırılıp, hain emelleri kursaklarına tıkılınca sokağa çıkıp pehlivanlık yapanlar,
Klavye üzerinde vatan sevdalısı kesilenler,
17/25 Aralık'tan sonra dut yemiş bülbül olup şimdi çenesi düşmüş papağana kesilenler…
Sayın Recep Tayyip Erdoğan onları kapının ağzına koyacak inşallah.
Nereden aklıma geldi şimdi gecenin 03.15'inde bu yazıyı yazarken bilmiyorum ama bana göre hayattaki en iğrenç insan 'kibir' özelliğine sahip olandır.
Mevlana da zaten "Bir kimsede kibir varsa söz söylediği zaman soğan gibi kokar" demiş.
Haydi Türkiye'm, Haydi Kahramanmaraş'ım hep birlikte yeni hedeflere yolumuz açık olsun.
Sizlerin de Cuması hayır ola…
BİZE ULAŞIN