Huzurevinde huzurlu iftar

Çukurova GİAD başkanlığa yeniden seçilen Ömer Faruk Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri huzurevi sakinleriyle iftarda bir araya geldi

Huzurevinde huzurlu iftar
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) geleneksel etkinliklerinden huzurevi sakinleriyle iftar yemeğinin 12'ncisi gerçekleşti. Başkan Ömer Faruk Sakarya, üyeler ve eşleri, misafirlerini kapıda çiçek vererek karşıladılar. Masaları tek tek gezerek huzurevi sakinleriyle sohbet eden Başkan Sakarya, "Biz huzurevi sakinlerimizi misafir değil, ailemizden biri görüyoruz" dedi.

EN ÖNEMLİ ETKİNLİK
Uluslararası düzeyde ses getiren organizasyonlar gerçekleştirmelerine karşın en önemli etkinliklerinin bu iftar yemeği olduğunu belirten Başkan Sakarya, "İftar yemeği dışında da gerek üyelerimiz, gerekse kadın platformu üyelerimiz tarafından huzurevinde ziyaret ettiğimiz büyüklerimizi biz her gün arar hale geldik. Her yıl yemeğimize gelen, ancak, bu yıl kendilerini aramızda göremediğimiz büyüklerimizi de huzurevinde ziyaret edeceğiz" diye konuştu.

BAŞKA BİR ATMOSFER
Huzurevi sakinleri de, her yıl Çukurova GİAD iftar yemeğinin yapılacağı günü heyecanla beklediklerini belirterek, "Yıl boyunca başkanımız Sakarya ve üyelerle farklı etkinliklerde bir araya gelsek de iftar yemeğinin atmosferi, ruhu bir başka" yorumu yaptılar. Tasavvuf müziği eşliğinde yemeklerin yenildiği iftarda, huzurevi sakinleri de mikrofonu alıp, Türk Sanat Müziği'nden çeşitli besteleri seslendirdiler, şiirler okudular.
BİZE ULAŞIN