Adana Final Okulları 7. mezunları uğurladı

Adana Final Okulları’nda Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümlerinden mezun olan öğrenciler okul bahçesinde düzenlenen törende keplerini havaya atıp diplomalarını aldılar

Adana Final Okulları 7. mezunları uğurladı
Adana Final Okulları 7'nci mezunlarını uğurladı. Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bölümlerinden mezun olan öğrenciler için düzenlenen mezuniyet törenlerine Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan'ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, okul yöneticileri, öğretmenleri ve veliler katıldı.

ÇETİN BİR SÜREÇ
37 yıllık eğitimcilik hayatında yüz binlerce öğrenci mezun etmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Şevket Ertem, eğitimin çok zor ve çetin bir süreç olduğunun bilincinde olduklarını vurguladı. Ertem, "Bilimde, sanatta, sporda iz bırakan bireyler yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Biz, hem 21. Yüzyıl'ın gençlerini yetiştiriyoruz hem de bu ülkenin kültürel mirasına, gelenek göreneklerine saygılı bireyler yetiştiriyoruz" dedi.

DİPLOMALAR VERİLDİ
Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan da "Final ailesi olarak 7. mezunlarımızı uğurluyoruz. Bize emanet edilen öğrencileri en iyi şekilde yetiştirip mezun etmenin gururunu yaşıyoruz." dedi. Türk Bayrağı ve Final Okulları flamalarının devir teslimi, Final andının okunması ve mezun olan öğrencilere diplomalarının verilmesiyle devam eden törende birinciler mezuniyet ütüğüne plakalarını çaktı.
BİZE ULAŞIN