İsrail’den gelen heyet Bilici’nin konuğu oldu

İsrail Büyükelçisi Eitan Naeh, elçilik müsteşarı Shani Cooper- Zubida ile birlikte Ceyhan’a gelerek Bilici Tarım İşletmelerini gezip Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici’den bilgi aldı

İsrail’den gelen heyet Bilici’nin konuğu oldu
Bilici Tarım İşletmeleri Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Ali Bilici'nin geçtiğimiz günlerde çok önemli konukları vardı. İsrail Büyükelçisi Eitan Naeh, elçilik müsteşarı Shani Cooper-Zubida ve Netafim firması yetkilileri Bilici tarım işletmelerinin Adana'nın Ceyhan ilçesi Adatepe Köyü'ndeki tesislerine gelerek Mehmet Ali Bilici'yi ziyaret etti.

GELİŞEN TARIM UYGULAMALARI
Büyükelçi Naeh ve beraberindeki heyet tarımsal faaliyetler konusunda Bilici'den bilgi alarak, görüş alışverişinde bulundu. Tarım alanlarını gezen ve ürünleri yerinde inceleyen heyet Çukurova tarımının her geçen gün kendini geliştirdiğini, bunu yakından takip ettiklerini belirtti. Başkan Mehmet Ali Bilici konuklarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

ÖNEMLİ BİLGİLER
Çukurova tarımı ve Bilici Tarım İşletmelerinde yapılan çalışmalar hakkında misafirlerine önemli bilgiler veren Bilici, "İsrail Büyükelçisi Eitan Naeh, elçilik müsteşarı Shani Cooper-Zubida'ya bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Kendilerine gün boyunca tarımsal faaliyetlerimiz hakkında geniş bilgi verip, yerinde tarım alanlarını gezdirip ve ürünlerimizi anlattık" dedi.
BİZE ULAŞIN