Şakirpaşa kapanıyor

Spor tarihinin en kötü dönemini yaşayan Adana, bir kulübünü daha kaybediyor. Bölgenin Süper Lig’deki tek temsilcisi Adana Şakirpaşa Hentbol Takımı bütçe yetersizliği nedeniyle kapanacak

Şakirpaşa kapanıyor
Adana'nın sahipsizliği bir spor kulübünü daha yok etmek üzere. Kadınlar Hentbol Süper Ligi'ni bu sezon 24 puanla 8. sırada tamamlayan Adana Şakirpaşa aradığı desteği bulamazsa kapılarını kapatacak. Şu anda Adana'nın Süper Lig'deki tek temsilcisi olan hentbol takımı geçtiğimiz sezon büyük zorluklarla Süper Lig'e çıkmış ve mücadelesini başarı ile sürdürmüştü. Kulüp Başkanı İzzet Vezir, bu sezon elde ettikleri başarılarla Türkiye'nin dikkatini üzerlerine çekmeyi başardıklarını belirterek, "Adana'yı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Sezon içerisinde bizlere verilen sözler tutulmadı. Hep yalnız bırakıldık. Çok zor koşullarda dört yılda hentbolun zirvesinde yer aldık. Ancak artık dayanacak gücümüz kalmadı" dedi.

İZZET VEZİR: BÜTÇE OLUŞTURAMIYORUZ
Adana'nın sahipsizliği karşısında ayakta zor durduklarının altını çizen Başkan Vezir, "Çok düşük bütçelerle Süper Lig'de mücadele ediyoruz. Önümüzdeki sezon bütçe yetersizliği ve sahipsizlik nedeniyle Adana Şakirpaşa Hentbol Takımı'nı ligden çekebiliriz. Bu büyük tehlike karşısında ne yapacağımız bilmiyoruz. Destek bekliyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN