Yaz futbol okulu kayıtları başladı

Yaz futbol okulu kayıtları başladı
Yüreğir Belediyesi Spor Kulübü tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 'Yaz Futbol Okulu' kurs kayıtları devam ediyor. Yaz kurslarına 8-16 yaş gurubu çocuklar kayıt yaptırabilecekler. Yüreğirli çocukları futbol okuluna çağıran Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Çocuklar zamanını hem en iyi şekilde değerlendirecek, hem de futbolu uzman antrenörlerden öğrenecekler" dedi. Yaz kursları 10 Temmuz'da başlaması planlanıyor.

MALZEMELER BELEDİYEDEN
Yüreğir'de spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Mahmut Çelikcan "Her yıl amatör spor kulüplerine en kalitelisinden malzeme desteği veriyoruz. Yaz spor okuluna gelen ve gelecek olan bütün çocuklarımızın malzemelerini de ücretsiz olarak biz veriyoruz. En son 19 Mayıs Gençlik Haftasında düzenlediğimiz turnuvada 3 bin çocuğumuzu malzeme yardımında bulunduk" dedi. Yüreğir Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren futbol okuluna 8-16 yaş grubundaki çocuklar kayıt yaptırabilecek. Başvurular bizzat Yüreğir Belediyesi Beyaz Masa, resmi web sitesi ve Yüreğir Belediyesi Spor Tesisleri'nden alınacak. Kayıt işlemlerinin sonra ermesinin ardından kurslar Temmuz ayının ilk haftası başlayacak. PTT Evleri Metin Türel Spor Tesisleri, Şarıçam Mahallesi, Levent Mahallesi, Solaklı Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Çelemli Mahallesi, Doğankent Mahallesi, Çağırkanlı Mahallesi ve Camili Mahallesi Spor Tesisleri'ndeki futbol okullarında uzman antrenörler eğitim verecek.

SPOR TESİSLERİ
Futbol okullarında çocukların yaz aylarında zamanlarını sporla en güzel şekilde değerlendirebileceklerini belirten Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "İlçemizi spor tesisleri ile donatıyoruz. Çocuklarımız bu güzel tesislerde uzman antrenörlerden hem futbol kursu alacak, hem de spor yaparak sağlıklı olacak" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN