Zor günler

Yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Gaziantepspor’u zor bir süreç bekliyor. Kırmızı-siyahlı takımın yönetimi sözleşmesi biten 14 futbolcu ile anlaşma yolu bulamadı

Zor günler
27 yıllık Spor Toto Süper Lig macerasını bitirerek TFF 1. Ligi'ne düşen Gaziantepspor'u yeni sezonda zorlu bir süreç bekliyor. 14 as futbolcusuyla sözleşmesi biten kırmızı-siyahlı ekip anlaşma yolu aradığı futbolcularla da el sıkışama- dı. Teknik direktör Bülent Uygun ile yola devam edecek olan takımda futbolculardan gelen haberler yönetimi üzdü. Elyasa Süme, Ben Hatira, Erten Ersu, İlhan Parlak, Marcinho, Muhammed İldiz, Muhammet Demir, Musa Nizam, Davy Angan, Sefa Yılmaz, Şenol Can, Wallace Reis ve Yoiver Gonzalez ile yolların ayrıldığı gelen bilgiler arasında yer aldı. Yönetimin teknik adam Uygun ile görüşeceği ve TFF 1. Lig yol haritasını masaya yatıracağı belirtildi.
Gaziantepspor'un güçlü bir camia olduğunun altını çizen teknik adam Bülent Uygun, "Gaziantepspor'un bu duruma düşmesini hiç kimse istemedi. Bu takımın yeri Süper Lig'dir. Kadroda yeni bir oluşuma girerek hak ettiğimiz yere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu konuda taraftarlarımızdan destek bekliyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN