Çocukların tek umudu Albayrak

Çocukların tek umudu Albayrak
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Botaşspor'un önümüzdeki sezon maçlarını Ankara'da oynama kararı almasının ardından tepkilerini her platformda gösteren veliler kulübün altyapısında oynayan çocuklarıyla birlikte SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret ederek, yaşadıkları sıkıntılarını dile getirip gelişmeler hakkında bilgi verdi.

BU TAKIM ADANA'NINDIR
Botaş tarafından 1984 yılında kurum çalışanlarının çocuklarının spora yönlendirilmesi amacıyla Adana'da kurulan ve günümüzde Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Botaşspor'un Ankara'ya taşınması konusunda karar alan yönetimin bu tavrının kendilerini üzdüğünü belirten Sibel Dardağan, "Botaşspor Adana'nındır. Adana'da kalmalıdır" dedi.

ANKARA'YA GİDİYORLAR
Bu konuda Adanalı anne babalarla tepkilerini her platformda dile getirdiklerini belirten Dardağan, "Birkaç gün içerisinde çocuklarımızla birlikte otobüslerle konvoy halinde Ankara'ya giderek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak ve Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ile randevu alıp görüşeceğiz. Botaşspor'un Adana'da kalması için gayret edeceğiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN