Altın hırsızlığına kebapla kutlama

Adana’da girdikleri evden 40 bin liralık altın çalan 4 kadın hırsızın yaptıkları işi kutlamak için bir lokantaya gidip Adana Kebabı yediği ortaya çıktı

Altın hırsızlığına kebapla kutlama
Adana'da Seyhan ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi Şinasi Efendi Caddesi'nde Koloğlu Apartmanı'na giren 4 kadın hırsız, evden 40 bin lira değerinde ziynet eşyası çaldıktan sonra bir lokantaya giderek Adana kebabı yedi. Hırsızlardan biri yakalanırken, diğer 3 hırsızın arandığı bildirildi. Kadınların kebap yerken görüntüleri işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. İddiaya göre Adana Demirspor'un efsane oyuncusu Kubilay Umay ve ailesinin yaşadığı eve giren kadın hırsızlar yatak odasındaki altınları alarak kayıplara karıştı. Eve geldiğinde kapıyı açık bulan Burçin Umay hemen polisi aradı. Hırsızlık masası ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Çevrede gezen başörtülü 4 kadından şüphelenen polis hırsızların izine rastladı.

TARSUS'TAN GELDİLER
Tarsus'tan gelen kadınların daha önce de hırsızlık olaylarına karıştığı, bir tanesinin kolunda 'Cansu' yazılı dövme olduğunu fark eden polis, Leyla Gülen adlı kadının kızının adının Cansu olduğunu tespit etti ve kadını Tarsus'ta yakaladı. Çeşitli tarihlerde "Kapı dil kaydırma, kilit kırma, kart ile kapı dili kaydırma, yangın merdiveni kullanarak hırsızlık yapma" suçlarını işlediği belirlenen Leyla Güler, tutuklandı. Diğer üç hırsızın ise yakalanmasına çalışılıyor.
BİZE ULAŞIN