Sil baştan başlıyoruz

Demirspor’un yeni teknik direktörü Giray Bulak, takımda geçen sezondan hiçbir oyuncu ile masaya oturmayacaklarını belirterek, “Her şeye sıfırdan başlıyoruz. 23 yıllık özlemi bitireceğiz” dedi

Sil baştan başlıyoruz
TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Giray Bulak, sil baştan işe koyulduklarını belirtti. Bulak, tesislerde yardımcıları ile birlikte düzenlediği ilk basın toplantısında iç transferde hiçbir oyuncu ile masaya oturmayacaklarını belirterek, "Elimizde geçen sezondan kalan birkaç futbolcumuz var. Transferde ama en iyisini, kalitelisini yapmak istiyoruz. Adana Demirspor'da yeni bir heyecan var. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular" dedi. Adana Demirspor'a katkı sağlamak için geldiğini belirten teknik adam Bulak, "Takımımıza, kulübümüze, şehrimize katkı sağlamak istiyoruz. Türkiye'nin en ateşli taraftarı bizde" dedi. Bulak, geçen sezondan kalan oyuncuların takımda kalmasını istemediğini ifade edene Bulak, "Bu ligin en iyi oyuncularını kadromuza alacağız. Yabancı konusunda da az olsun iyisi olsun düşüncesindeyiz. Çünkü bu şehir 23 yıldır Süper Lig özlemi çekiyor" dedi.

1 TEMMUZ'DA TOPBAŞI
Sıfırdan bir takım oluşturmanın zor olduğunu bunu bilerek yola çıktıklarını belirten Giray Bulak, "Altyapıdan oyuncu yetiştiremediğimiz için ilerleyemiyoruz. Bu sadece Adana Demirspor'un değil ülke futbolunun sorunu" dedi. Kamp programı hakkında da bilgi veren Bulak, takımın Temmuz'da Bolu'da topbaşı yapacağı iki etaplı kamp çalışmasının lig başlayacağını kadar süreceğini söyledi.
BİZE ULAŞIN