HUDER ailesi iftar yemeğinde buluştu

HUDER Genel Başkanı Hüseyin Kaya, Mersin’de düzenlenen iftar programına katılarak, üyelerinden sosyal medyayı etkin kullanmalarını belirtti ve sivil toplum kuruluşlarının öneminden bahsetti

HUDER ailesi iftar yemeğinde buluştu
Hukuki Araştırmalar Derneği Mersin Şubesi, iftar programı düzenledi. HUDER ailesinin buluştuğu iftar yemeğine, HUDER Genel Başkanı Hüseyin Kaya, Mersin Baro Başkanı Ali Er, HUDER Mersin Şube Başkanı Kürşat Doğan, HUDER Şube Başkan Yardımcısı Murat Altındere ve çok sayıda hukukçu katıldı. Üyelerinden sosyal medya kullanımına önem göstermelerinin isteyen Genel Başkan Hüseyin Kaya, "Her ne iş yapıyorsanız yapın, eğer bunu topluma güzel yansıtamazsanız hep sorunlarla karşılaşırsınız. Sosyal medya son zamanlarda büyük bir algı yeri haline geldi. Bunun için bütün üyelerimizin HUDER sosyal medya hesaplarını takip etmeli ve güncel olmalıdır" dedi.

MİLLETİN YARDIMI GEREKLİ
HUDER Mersin Şube Başkan Yardımcısı Murat Altındere, HUDER'in Türkiye'de en kitlesel bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, "15 Temmuz bize, sadece devlet kurumlarının değil, milletinde her alanda devletinin yanında olması gerektiğini göstermiştir. Bizim yapmamız gereken ise FETÖ gibi hain örgütlerin önünü kesmek, tehlikeyi büyümeden engellemektir" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN