Göltepe’de sevgi ve dostluk iftarı

Sevgi, Dostluk Özlem Buluşmaları Grubu’na yönelik düzenlenen iftar yemeği Adana Cumhuriyet Başsavcılığının ev sahipliğinde Göltepe Eğitim Tesisleri’nde yapıldı

Göltepe’de sevgi ve dostluk iftarı
Adana Cumhuriyet Başsavcılığının ev sahipliğinde 'Sevgi, Dostluk Özlem Buluşmaları Grubu'na yönelik düzenlenen iftar yemeği Adana Göltepe Eğitim Tesisleri'nde yapıldı. Başkanlığını, Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın, Genel Koordinatörlüğünü ise Alper Tansel'in yaptığı 40 kişilik bürokrat, akademisyen ve işadamlarından oluşan Sevgi Dostluk Özlem Buluşmaları Grubu, Türkiye'nin dört bir yanındaki ceza infaz kurumunda hükümlülerin ürettiği ürünlerin satışının yapıldığı mağazadaki ürünlere hayran kaldı.

20 BİN KİŞİYE HİTAP
Eğitim tesisinde ilk kez böyle bir organizasyon yapıldığını belirten Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, "Adliyemizin çalışmaları arasında bu tesisin önemli bir yeri var. Yargı mensubu ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını gözeterek böyle bir projeyi gündeme getirdik. Adana ile bölgemizde görev yapan yargı mensubu ve çalışanlarımız ile aileleriyle birlikte yaklaşık 20 bin kişiye hitap edecek" dedi.

YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜN
Yeldan, Vali Demirtaş ile beraberindekilere tesis hakkında bilgi verdi. Heyet ayrıca, Türkiye'nin dört bir yanındaki 21 farklı ceza infaz kurumunda meslek edindirilen hükümlülerin ürettiği ürünlerin satışının yapıldığı 'Adana İşyurtları Kurumu Satış Mağazası'nı gezdi. Türkiye'nin en büyük mağazası olan ve vatandaşlara da açık alan satış mağazasında bulunan gıdadan tekstile, hediyelik eşyadan mobilyaya kadar 250'den fazla çeşit ürün, büyük beğeni topladı.
BİZE ULAŞIN