Kalpar iddialı

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yeni sezona hazırlanıyor. Teknik direktör Hüseyin Kalpar: Güçlü bir takım kuracağız. Transferde aceleci olmayacağız

Kalpar iddialı
TFF 1. Lig'de yeni sezona köklü değişikliklerle başlayan Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'ndeki görevini sürdürecek olan teknik direktör Hüseyin Kalpar, transferde çok titiz davrandıklarını belirterek, özellikle yabancı konusunda aceleci olmayacaklarını belirtti. Sadece transfer yapmış olmak için oyuncu almayacaklarını belirten Hüseyin Kalpar, "Kulübün bütçesine uyacağız" dedi.

YERİ SÜPER LİG
Yapılan genel kurul sonrasında takımın başına güçlü bir yönetimin geldiğinin altını çizen Hüseyin Kalpar, "Adil Konukoğlu başkanımız ve yönetimi bizim her zaman yanımızda" dedi. Doğru adımlarla iyi işler yapacaklarına inandığını söyleyen Kalpar, "Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nü bu sezon Süper Lig'e taşımak için çalışacağız" dedi.

KAMP TOPUK YAYLASI'NDA
Bu arada takımın kamp programı da belli oldu. 30 Haziran'da GASKİ Tesisleri'nde toplanacak olan takım 10 gün burada çalışmalarını sürdürecek ve ardından ikinci etap kamp çalışması için Topuk Yaylası'na gidecek. Burada oynayacağı hazırlık maçları ile kadrosunu şekillendirecek olan Gaziantep temsilcisi lige ısınacak.
BİZE ULAŞIN