Kulak İnşaat’tan Tarsus’a dev proje

Kulak İnşaat’ın Mersin’in Tarsus ilçesinde hayata geçireceği Tarsus Park Konutları, iftar yemeği eşliğinde tanıtıldı. 13 bloktan oluşacak projede 456 konut ve işyerleri bulunacak

Kulak İnşaat’tan Tarsus’a dev proje
Kulak İnşaat, Mersin'in Tarsus ilçesinde start verdiği büyük yatırımı iftar yemeği eşliğinde tanıttı. Tarsus Müftüsü Hayri Erenay'ın duasıyla başlayan iftar yemeği öncesi davetlilere bilgi veren Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Tarkan Kulak, "Tarsus Park Konutları'nı, bulunduğu bölgeyi cazibe merkezi haline dönüştürecek önemli bir yatırım olarak görüyoruz" dedi.

30 AYDA TAMAMLANACAK
Tarsu AVM'nin yanında yapımına başlanan proje, 13 blok, 456 konut ve işyerlerinden oluşuyor. Farklılık gösteren sosyoekonomik durumlar gözetilerek, her bütçeye uygun alternatifin yer aldığı projede, 2+1, 3+1, 4+1 ve dublex olmak üzere 4 farklı daire seçeneği yer alıyor. "Bu proje Tarsus'a değer katacak" sloganıyla lansman çalışmaları yapılan Tarsus Park Konutları'nın 30 ayda tamamlanması hedefleniyor.

DEĞER KATACAK
Firma olarak proje üretmekten çok, ürettikleri projelerle insan hayatına değer katmaktan mutluluk duyduklarını belirten Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak, "Kuşkusuz, yaptığımız her proje bizim için değerli ve önemlidir. Fakat bazı projelerimiz vardır ki, manevi olarak yaşattığı mutluluğu kelimelerle anlatmak oldukça zordur. Tarsus Park Konutları projesi de bizim için böyle bir proje" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN