İkisi kalsın

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, başkan Adil Sani Konukoğlu ’na sunduğu listede sadece Adam Stachiowak ve Serge Akakpo ’nun takımda kalmasını istedi

İkisi kalsın
TFF 1. Lig takımlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nde yeni sezon hedef Süper Lig olarak belirlenirken, takımda revizyon sürüyor. Teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın Adil Sani Konukoğlu başkanlığındaki yeni yönetime sunduğu raporda geçen sezon yeteri kadar verim alınamayan 5 yabancı futbolcu ile yollar kesin olarak ayrıldı.

YOLLAR AYRILDI
Kırmızı-siyah-beyazlı takımda kaleci Adam Stachowiak ve Serge Akakpo dışındaki tüm yabancı futbolcular gönderildi. Sezon başında Samsunspor'dan transfer edilen Ehiosun Ekigho, Adanaspor'dan gelen Uche Kalu, devre arasında Fransa 2. Lig takımlarından Angers takımından transfer edilen İsmael Keita ile Portekiz Premier ligi ekiplerinden alınan Nelson Bonılla ve Wadji İbrahima ile yollar ayrıldı.

?MÜCADELECİ BİR TAKIM
Yeni sezonda seyir keyfi yüksek bir takım oluşturulmasının hedeflendiğine işaret eden Kulübü Başkanı Adil Sani Konukoğlu, "Yeni sezonda, mağlubiyeti hak etmeyen, maçın son anına kadar formanın hakkını verecek mücadeleci bir takım kurmak istiyoruz. Bunun için teknik heyetimiz ve yönetimdeki arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN