Şehit ve gazi çocukları hediye çeklerini aldı

Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Durmuş Öksüz; şehit ve gazi çocuklarına yapılan bu jestten dolayı Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür etti

Şehit ve gazi çocukları hediye çeklerini aldı
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'yı tüm şehit ve gazi çocukları adına Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Durmuş Öksüz ile birlikte Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ali Gökçe'nin kızı Azra Nur Gökçe, Şehit Piyade Uzman Çavuş Savaş Çiftçi 'nin kızı Hilmiye Riva Çiftçi, Şehit Jandarma Er Serkan Başdere'nin oğlu Erdal Serkan Başdere ve dernek başkanı Durmuş Öksüz'ün oğlu Yusuf Kaan Öksüz ziyaret etti. Makamında çocukları ağırlayan Başkan Kara, hepsiyle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti ve 150 TL değerindeki hediye çeklerini takdim etti. Ayrıca dağıtılmak üzere Türk silahlı kuvvetleri mensubu yaklaşık 140 ve emniyet mensubu 40 şehit ve gazilerimizin çocuklarının hediye çeklerini Dernek Başkanı Durmuş Öksüz'e takdim etti.

BAYRAM HEDİYESİ
Belediye Başkanı Kadir Kara; "Bu vatanı bize vatan yapan, kanlarını toprağa döken ve şahadete yürüyen şehitlerimizin ve gazilerimizin çocuklarına ramazan bayramı dolayısıyla bir takdimde bulunmak istiyoruz. Şahadete yürüyen ve gazi olan TSK mensubu yaklaşık 140 ve emniyet mensubu 40 şehit ve gazilerimizin çocuklarına 150 TL'lik hediye çeki bayram hediyesi vereceğiz" diye konuştu. Çocukların bu hediye çekleriyle istedikleri yerden ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini söyleyen Başkan Kadir Kara, "Hazırladığımız projeyi hayata geçirdik. Bize bu konuda yardımcı olan ehit ve gaziler dernek başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Şehit ve gazilerimizin çocuklarına sahip çıkmak bizim en başta gelen görevimiz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN