Bahar için son bir destek daha

Tarsuslu güzel Bahar bir ay içinde ameliyat olmazsa ölecek. Ameliyatı için gerekli olan 80 bin liranın 70 bin lirası kısa sürede toplandı. Kalan 10 bin lira için bir destek daha gerekiyor

Bahar için son bir destek daha
Mersin'in Tarsus ilçesinde 13 yaşındaki iken yakalandığı hastalıktan hayırseverlerin yardımı ile kurtulan ancak hastalığı 7 yıl sonra nükseden 20 yaşındaki Bahar Özkur'un beynindeki tümörün alınması için gerekli olan 80 bin liranın 70 bin lirası toplandı. Hayırsever vatandaşlara teşekkür eden Bahar Özkur, heyecanla paranın tamamlanacağı günü bekliyor.

10 BİN LİRA DAHA
Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, açılan kampanyada 70 bin liraya ulaşıldığını belirterek, "Bahar kızımızın kurtulması için herkes üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Ailelerinde hastaları olanlar yaşanan sıkıntıyı bildikleri için açılan hesaba para yatırıyorlar. Beyin ameliyatı olacak Bahar için toplanan para miktarı 70 bin lira. Son 10 bin lira için biraz daha gayret gerekli" dedi. Bahar Özkur'un ameliyat olması için 80 bin liraya ihtiyaç duyulduğu haberinin SABAH Güney'de yayınlanmasından sonra kısa sürede gerekli paranın toplanmaya başlandığını söyleyen Yüksel Ünal, "Tarsus halkı bu konuda çok duyarlı. Genç kızımızın ameliyatı için gerekli parayı toplayacağız. Bahar İstanbul'da ameliyat olacak ve Tarsus'a sağlıklı bir insan olarak dönecek" diye konuştu. Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal'ı ziyaret ederek desteklerinden ve gösterdiği sıcak devlet adamlığından dolayı teşekkür eden anne Asiye Elpezoğlu, "Kızım 7 yıl önce Tarsus halkın yardımıyla ameliyat olmuş ve sağlığına kavuşmuştu. Fakat hastalık 7 yıl sonra tekrarladı. Beyninde tümör çıktı. Bir ay içinde ameliyat olması gerek. 10 gün geride kaldı" şeklinde konuştu.

Yardım Hesabı
Asiye Elpezeoğlu
Yapı ve Kredi Bankası Tarsus Şubesi
Hesap Numarası: 512 762 39
IBAN Numarası:
TR70 0006 7010 0000 0051 2762 39
BİZE ULAŞIN