Gönüllü sultanlar

Kadınlar Voleybol 2. Ligi ekiplerinden Çukurova Efes Spor Kulübü’nün A takımında bulunan 18 voleybolcusu aylardır tek kuruş para almadan forma giyip mücadele ediyor

Gönüllü sultanlar
Kadınlar Voleybol 2. Ligi takımlarından Çukurova Efes Spor Kulübü, eylül ayında başlayacak olan yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanıyor. 18 kişilik A takım kadrosunun tamamı altyapıdan yetişen oyunculardan kurulurken, gönüllü olarak forma giyen voleybolcuları antrenörler Miraç Zengel ve Aslıhan Öztaş zor şartlar altında ayakta tutmaya çalışıyor. 2007'de kurulan kulübün bugüne kadar birçok şampiyonluk kazandığını belirten antrenör Miraç Zengel, "Maddi imkansızlıklar ve aradığımız desteği bulamamamız nedeniyle takımımız sıkıntılı günler geçiriyor. Takımda forma giyen 18 voleybolcumuz tek kuruş para almadan tüm kalplerini ortaya koyarak gönüllü olarak sahaya çıkıyor. Bu da bize heyecan veriyor" dedi.

"KİMSEYE MUHTAÇ ETMİYORUZ"
Çalışmalarını 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda tribün altında sürdüren Çukurova Efes Spor Kulübü, bir yandan yeni sezona hazırlanırken diğer yandan altyapıya da önem veriyor. Antrenör Zengel, "Kulübümüzü yıllardır kimseye muhtaç etmeden bugünlere kadar getirdik. Destek verildiği taktirde Adana'nın Sultanlar Ligi'nde bir takımı olacağından eminim. Destek bekliyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN