Taksi durakları modernleşiyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, görüntü kirliliğine yol açan ve ihtiyacı karşılamayan taksi duraklarını modernize etti

Taksi durakları modernleşiyor
Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin farklı noktalarında görüntü kirliliğine yol açan ve ihtiyacı karşılamayan taksi duraklarında yaşam kalitesini yükseltiyor. Atatürk Caddesi, Silifke Caddesi ve Kuvayi Milliye Caddesi gibi trafiğin yoğun olduğu caddelerde taksi duraklarına modern bir görünüm kazandıran Büyükşehir Belediyesi, bu uygulaması ile taksici esnafını memnun etti.

MÜŞTERİ ARTACAK
Taksi duraklarının eski ve estetik görünümden uzak olduğunu söyleyen taksiciler, duraklarının modern bir görünüme kavuştuğunu söylüyor. 14 yıldır Mersin'de taksicilik yaptığını ve yeni taksi duraklarının müşteri potansiyelini artırdığını söyleyen taksici Abdullah Metin, "Taksi durağımızın yeri değişince müşteri potansiyelimiz de arttı. Bu belediyemizin bize yaptığı çok büyük bir iyilik" dedi.

KULLANIŞLI OLDU
Yeni taksi durağının işlerini avantaja dönüştürdüğünü ve yeni yerlerinin kendileri için kullanışlı olduğunu belirten Serkan Uyanmış, "5 yıldır taksicilik yapıyorum. Duraklarımız çok güzel ve modern oldu. İnsanlar fark etmeye başladı. Her anlamda Başkanımız iyi çalışmalar yapıyor. Ben bir CHP'li olarak Başkanımızı çok takdir ediyorum ve destekliyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN